Voorzitter

Coert Schemmekes
Lugtenbergweg 5
8071 XG Nunspeet
0341 – 26 41 50
06 – 50 57 57 13
Coert@kvhellas63.nl

Penningmeester

Annet van Harten
Prinses Maximaerf 22
8071 RV  Nunspeet
0341 – 26 58 63
j.van.harten6@kpnplanet.nl

Secretaris

Tim Mange
Kamperfoeliestraat 20
8091 TN Wezep
06 – 13 20 83 77
Tim@kvhellas63.nl
Secretariaat@kvhellas63.nl

Algemeen lid / Kantinecommissie

Petra van de Brake
06 – 13 72 57 35
Kantine@kvhellas63.nl
petravdbrake@hotmail.com

Algemeen lid / Activiteitencommissie

Jessica Pap
06 – 38 63 67 62
Activiteitencommissie@kvhellas63.nl
jessicapap1984@hotmail.com

Algemeen lid / Onderhoudscommissie

Wouter van de Poppe
06 – 30 73 83 21
Onderhoud@kvhellas63.nl
vdpoppe86@gmail.com